• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

IV SENIORALNY WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI

Zarząd Województwa Opolskiego, z inicjatywy Forum Seniorów Samorządu Województwa Opolskiego ogłosił IV Senioralny Wojewódzki Konkurs Literacki pt. „Tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia w moim dzieciństwie a dziś”.

IV-SWKL-1024x1024.png

W konkursie mogą wziąć udział seniorzy – mieszkańcy województwa opolskiego powyżej 60. roku życia. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę pisemną – mogą to być autorskie refleksje, opisy, sprawozdania, felietony itp. Praca konkursowa nie powinna przekraczać objętości 4 stron maszynopisu w formacie A4.

Aby wziąć udział w konkursie, pracę w dwóch formach – papierowej i elektronicznej – wraz z załącznikiem nr 1 do Regulaminu Konkursu i załącznikiem nr 2 do Regulaminu Konkursu w dwóch egzemplarzach należy dostarczyć do 30 września 2022 r. do Sekretariatu Konkursu, którym jest Sekretariat Biura Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego UMWO (adres: Biuro Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, ul. Piastowska 17 [bud. Instytutu Śląskiego, II p., pok. 209], 45-081 Opole, tel. 77 44 67 847, e-mail: bdo@opolskie.pl) czynny w godz. 7:30-15:30.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie https://www.opolskie.pl/2022/07/senioralny-konkurs-literacki-zapraszamy-do-udzialu/?fbclid=IwAR1r1RfkCDH03dwQgDQ8O4O8CWgVTjRvsO5ZCA2xEZGPwddUUYtVo400Guk

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).