• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktywne i bezpieczne wakacje

Ruszyły wakacyjne zajęcia sportowo - rekreacyjne dla dzieci i młodzieży pn. „Bezpieczne i aktywne wakacje 2022”.  Letni wypoczynek organizowany jest przez Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy współpracy nauczycieli z Publicznej Sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Krapkowicach, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krapkowicach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Krapkowicach,  Gminy Krapkowice, Policji i Portu Jachtowego oraz innych instytucji i stowarzyszeń.

Przygotowane zajęcia profilaktyczno - edukacyjne, zawody sportowe, gry i zabawy, ale również wycieczki oraz planowane zajęcia w Porcie Jachtowym, na strzelnicy sportowej adresowane są do dzieci i młodzieży z gminy Krapkowice spędzających wakacje w domu, tak, aby wakacje spędzić aktywnie, ale zarazem bezpiecznie. Zapisy u kierowników półkolonii w szkołach podstawowych na terenie gminy Krapkowice.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).