• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na spotkanie w Steblowie

Gmina Krapkowice zaprasza mieszkańców na spotkanie edukacyjno-informacyjne dotyczące ochrony powietrza w ramach projektu pn. :„Wdrożenie systemu zarządzania jakością powietrza w samorządach województwa opolskiego”, który jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu LIFE i współfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Spotkanie odbędzie się w dniu 29.06.2022 r. o godzinie 16:00 w sali Mniejszości Niemieckiej w Steblowie.

Na spotkaniu będzie możliwość złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw, której obowiązek upływa z dniem 30 czerwca 2022 r.

logotypy-zestawienie-04.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).