• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uwaga!

Gmina Krapkowice ostrzega przed oszustami podszywającymi się pod pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, którzy dokonują rzekomych kontroli m.in. w ramach programu Czyste Powietrze lub  umawiają się na spotkanie w sprawie wypełnienia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

Do naszego Urzędu docierają w ostatnich dniach informacje o działaniach nieznanych osób, które podszywają się pod naszych pracowników, oferując m.in. pomoc w zakresie wypełnienia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, a także informują mieszkańców o kontrolach w ramach programu Czyste Powietrze. Osoby te zachęcają także do wymiany źródeł ciepła i montażu fotowoltaiki oraz możliwości pozyskania na ten cel dotacji z gminy Krapkowice.

Informujemy, że powyższe działania noszą znamiona oszustwa, a pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach nie mają z tymi działaniami nic wspólnego. Prosimy o zachowanie czujności i ostrożności.

Projekt bez tytułu (5).png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).