• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Olimpiada przedszkolaka

Ponad 100 przedszkolaków, 9 zespołów i 9 konkurencji. W sobotę, 4 czerwca w sali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Krapkowicach odbyła się „Olimpiada przedszkolaka”, czyli sportowa rywalizacja najmłodszych mieszkańców gminy i ich rodziców. Patronat nad wydarzeniem objęła Gmina Krapkowice. Na zakończenie uroczystości Przewodniczący Rady Miejskiej w Krapkowicach Bernard Friedla oraz naczelnik wydziału Oświaty UMiG w Krapkowicach wręczyli młodym zawodnikom medale.

Organizatorem Olimpiady było Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach wraz z Radą Rodziców. Gratulujemy wszystkim zawodnikom. Oczywiście tym małym i dużym.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).