• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Finałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce plażowej

W dniach 15-17 lipca odbędzie się finałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce plażowej. Zawody rozgrane zostaną na boiskach piaszczystych zlokalizowanych na stadionie miejskim w Krapkowicach – Otmęcie.

W turnieju wystąpi 16 najlepszych par w Polsce, które drogą turniejów eliminacyjnych awansowały do krapkowickiego finału. Znamy już nazwiska zawodniczek, które rywalizować będą o tytuł Mistrzyń Polski. Zawodniczki reprezentują kluby z takich miast jak: Łódź, Mysłowice, Warszawa, Kraków, Iława, Sosnowiec, Police, Rumia, Częstochowa, Ostróda. Najwięcej par przyjedzie na Nasz turniej z Łodzi i te pary należą do faworytów mistrzostw. Pary Kociołek /Gruszczyńska oraz Włoch/Gruszczyńska – to aktualne reprezentantki Polski.

Mecze turniejowe rozpoczynają się w środę od godz. 9.00, zaraz po oficjalnym otwarciu zawodów.

PDFKomunikat nr 5 Finały Juniorki.pdf (205,57KB)

plakat.jpeg

 

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).