• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Umowa na przebudowę placu zabaw podpisana

Wiemy, że życzenia z okazji Dnia Dziecka życzeniami, ale gmina Krapkowice dla naszych pociech szykuje też niezły prezent. Będą: linaria, huśtawki, drabinki, urządzenia wielopoziomowe. Wszystko kolorowe i bezpieczne. 1 czerwca w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura w obecności Marka Wizy dyrektora ds. rozwoju relacji społecznych BGK w Opolu podpisał umowę z wykonawcą PWU BEST-OPEBEL na przebudowę placu zabaw na placu Gagarina przy ulicy Staszica. Wartość umowy to 3 mln 400 tysięcy złotych. 3 mln 60 tysięcy pochodzi z Rządowego Funduszu Polski Ład, ponad 340 tysięcy to wkład własny gminy Krapkowice. 

1.jpeg

Wierzymy, że na tym placu będą się bawić dzieci z całej gminy, bo plac będzie wyjątkowy. Będą nowoczesne elementy dla dzieci i młodzieży, przewidziano także urządzenia dostosowane do potrzeb niepełnosprawnych i seniorów. Termin wykonania prac to 14 miesięcy.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).