• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Raport o stanie gminy Krapkowice za 2021 rok

Raport o stanie gminy jest instytucją prawną, wprowadzoną ustawą z dnia 11 stycznia 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych. Instytucja raportu o stanie miasta uregulowana została w przepisie art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym.

Zgodnie z powyższym, Burmistrz Krapkowic co roku do 31 maja przedstawia Radzie Miejskiej w Krapkowicach raport o stanie gminy. Raport podsumowuje działalność samorządu gminnego w roku poprzednim.

Zakres opracowanego dokumentu obejmuje przede wszystkim realizację strategii, polityk, programów, uchwał i budżetu obywatelskiego.

Informacje zawarte w niniejszym dokumencie posłużą mieszkańcom Gminy Krapkowice do zwiększenia wiedzy na temat funkcjonowania samorządu, a także staną się podstawą do prowadzenia dialogu na temat przyszłości miasta.

PDFRaport o stanie Gminy Krapkowice za 2021 rok.pdf

PDFInformacja Przewodniczącego Rady Miejskiej w Krapkowicach o procedowaniu raportu o stanie gminy za 2021r.pdf

DOCXInformacja Przewodniczącego Rady Miejskiej w Krapkowicach o procedowaniu raportu o stanie gminy za 2021r.docx

PDFZgłoszenie udziału w debacie nad raportem o stanie Gminy Krapkowice za 2021r.pdf

DOCXZgłoszenie udziału w debacie nad raportem o stanie Gminy Krapkowice za 2021r.docx

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).