• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Dzień Dziecka Rozpoczęcie Wakacji" w Ściborowicach

W dniu 02.07.2024r w Świetlicy Środowiskowej w Ściborowicach odbył się" Dzień Dziecka Rozpoczęcie Wakacji". Tematem  przewodnim spotkania dla dzieci było wędkarstwo rzutowe Casting Sport. To  impreza cykliczna organizowana przez koło wędkarskie PZW Krapkowice Otmęt. Prezes koła - Adam Szczygielski powiedział, że w tym dniu nie ma przegranych. Każde dziecko otrzymało paczkę ze słodyczami i napój. Natomiast dzieci biorące udział w zawodach - nagrodę. Oprócz nagród, najlepsze trzy miejsca nagrodzono pucharami.

Dziękujemy zarządowi koła PZW Otmet za nagrody i słodki poczęstunek, a strażakom z OSP Ściborowice za przygotowanie boisk i opiekę nad przebiegiem imprezy.

nad. Anna Mazurek
Świetlica Środowiskowa
w Ściborowicach

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).