• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ogród Terapeutyczny w WTZ

28 maja w Warsztacie Terapii Zajęciowej odbyło się oficjalne otwarcie Ogrodu Terapeutycznego połączone z Dniem Opiekuna. Pomysłodawcą utworzenia Ogrodu była Joanna Jochymek (pracownik-terapeuta WTZ), która pozyskała środki finansowe z opolskiego oddziału PFRON w ramach Modułu IV Programu "Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi" oraz z Fundacji Górażdże "Aktywni w Regionie" w ramach działań "Ochrona i promocja zdrowia i bezpieczeństwa, działania związane z pandemią covid-19". Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Harald Brol, Sekretarz Krapkowic, Witold Rożałowski, przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Krapkowicach, Maria Fikus, przedstawiciel PFRON Opole, Mirosława Olkowicz-Brodzińska, członek Zarządu Fundacji Górażdże "Aktywni w Regionie", Maria Bartoszyńska, dyrektor Miejskiej i Gminnej Biblioteki w Krapkowicach, Renata Śledzińska oraz Iwona Wysowska z MiGBP, a także rodzice, opiekunowie i uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej.

Ogród został oficjalnie otwarty przez przybyłych gości oraz przedstawiciela Rady Rodziców oraz uczestników WTZ poprzez przecięcie wstęgi i zasadzenie drzewa. Następnie wszyscy biesiadowali przy wspólnych stołach świętując Dzień Opiekuna w ramach Pikniku Rodzinnego.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).