• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gmina Krapkowice w czołówce województwa

Gmina Krapkowice zajęła 5 miejsce w konkursie zorganizowanym przez Prezesa GUS na Cyfrową Gminę Narodowego Spisu Powszechnego 2021. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców gminy w samospis internetowy gmina Krapkowice uzyskała jeden z najwyższych wskaźników w województwie opolskim. Urząd Miasta i Gminy za swoje zaangażowania w promocję NSP2021 otrzymał sześć laptopów. 27 maja w opolskiej siedzibie Głównego Urzędu Statystycznego odbyło się uroczyste uhonorowanie wyróżnionych gmin. W najlepszej piątce znalazły się również gminy: Lewin Brzeski, Nysa, Skarbimierz oraz Brzeg. Nagrodę specjalną otrzymała gmina Wilków. W imieniu burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury nagrody oraz list gratulacyjny odebrał sekretarz gminy Harald Brol oraz Naczelnik Wydziału Organizacji, Sportu i Turystyki Małgorzata Meisner, która była bezpośrednio odpowiedzialna za koordynację działań w ramach NSP2021.

„Serdecznie dziękuję mieszkańcom za zaangażowanie w ubiegłoroczny Narodowy Spis Powszechny. Jest mi niezmiernie miło, że tak wielu z Was wykazało się biegłą obsługą komputera. To pokazuje, że nasze społeczeństwo idzie z duchem czasu i nowoczesność nie jest żadną przeszkodą.” Mówi burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura. Przypomnijmy, że Spis Powszechny odbywa się co dziesięć lat i jest to ogólnopolskie badanie dające wiele informacji na temat naszego społeczeństwa.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).