• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mistrzostwa powiatu krapkowickiego

W ubiegłym tygodniu odbyły się mistrzostwa powiatu krapkowickiego w czwórboju lekkoatletycznym oraz w lekkoatletyce indywidualnej. Zawody zorganizowano na stadionie miejskim w Otmęcie przy ul. Olimpijskiej, a odbyły się w ramach Igrzysk Dzieci.

W czwórboju lekkoatletycznym wzięły udział następujące reprezentacje:

Dziewczyny:

1. PSSP-5 Krapkowice

2. PSP-1 Krapkowice

3. PSP-3 Zdzieszowice

4. PSP-4 Krapkowice

Chłopcy:

1. PSSP-5 Krapkowice

2. PSP-2 Zdzieszowice

3. PSP-3 Zdzieszowice

4. ZSP Kórnica

Do wyższego szczebla awansowały drużyny żeńskie i męskie z PSSP- 5 w Krapkowicach.

 

 

Wyniki indywidulanych zawodów:

 

Dziewczyny

100 m

1. Agnieszka Horzela                         PSP-4 Krapkowice                 14,07

2.Liliana Głogiewicz                          PSSP-5 Krapkowice               15,00

3. Hanna Zgoda                                 PSP-1 Krapkowice                 15,41

4. Zofia Willim                                   SP Strzeleczki                         15,46

5. Milena Szelwach                           PSP Żywocice                        15,60

6. Martyna Kosicka                           PSP-2 Gogolin                        15,91

    Lena Paliwoda                               PSP-3 Gogolin                        15,91

8. Lena Szczepanik                            PSP-4 Krapkowice                 16,04

9. Laura Kaufman                              SPSP Steblów                        16,09

10. Dominika Podleska                     PSP-3 Gogolin                        16,24

11. Julia Lisowska                              PSP Żywocice                        16,32

12. Roksana Zaga                              SP Strzeleczki                         16,38

13. Roksana Wyszka                         SP Strzeleczki                         16,41

14. Manuela Bernatowicz                PSP-1 Krapkowice                 16,66

15. Paulina Witos                              PSSP-5 Krapkowice               17,52

 

300 m

1. Aleksandra Marciszewska            SPSP Steblów                        52,98

2. Lena Paliwoda                               PSP-3 Gogolin                        54,02

3. Judyta Gomółka                            PSP-1 Krapkowice                 54,90

4. Klaudia Galant                              SPSP Steblów                        55,22

5. Nicola Skóra                                  PSP Kamień Śląski                 55,40

6. Julia Waligóra                               PSSP-5 Krapkowice               57,06

7. Zuzanna Rusin                               PSP-1 Krapkowice                 57,09

8. Magdalena Moik                           PSP-4 Krapkowice                 57,48

9. Oliwia Ryśkiewicz                          PSP-4 Krapkowice                 57,70

10. Roksana Wyszka                         SP Strzeleczki                         57,74

       Ines Nowak                                 SP Strzeleczki                         57,74

12. Dominika Podleska                     PSP-3 Gogolin                        58,18

13. Aniela Pacion                              PSP-1 Krapkowice                 58,80

14. Roksana Zaga                              SP Strzeleczki                         1,00,27

15. Julia Moik                                    PSSP-5 Krapkowice               1,00,84

16. Milena Wróbel                            PSP-1 Krapkowice                 1,01,47

17. Juila Gardaś                                 PSSP-5 Krapkowice               1,03,40

18. Dominika Cieśla                          PSSp-5 Krapkowice               1,06,73

 

600 m

1. Aleksandra Musioł                                    SP Strzeleczki             1,53,77

2. Wiktoria Gajewska                                               PSP-1 Krapkowice     2,02,12

3. Milena Pelka                                             PSP-1 Krapkowice     2,14,02

4. Aleksandra Smiatek                                 PSP-3 Gogolin            2,16,28

5. Julia Służałek                                             SP Strzeleczki             2,26,30

6. Karolina Gabor                                         SPSP Steblów            2,42,10

 

1000 m

1. Lucyna Zadrożna                           PSP Walce

2. Vanessa Matysek                          PSP-3 Gogolin

3. Julia Fait                                         PSP-2 Gogolin

 

Skok w dal

1. Agnieszka Horzela                         PSP-4 Krapkowice                 4,02

2. Liliana Głogiewicz                         PSSP-5 Krapkowice               3,95

3. Klaudia Galant                              SPSP Steblów                        3,66

4. Nicola Skóra                                  PSP Kamień Śląski                 3,59

5. Hanna Zgoda                                 PSP-1 Krapkowice                 3,46

6. Aniela Pacion                                PSP-1 Krapkowice                 3,35

7. Paulina Pawliczek                         SP Strzeleczki                         3,34

8. Milena Wróbel                              PSP-1 Krapkowice                 3,33

9. Giulia Chodzińska                         PSP Malnia                            3,28

10. Julia Lisowska                              PSP Żywocice                        3,27

11. Martyna Kosicka                         PSP-2 Gogolin                        3,24

12. Lena Szczepanik                          PSP-4 Krapkowice                 3,08

13. Zuzanna Rusin                             SPSP Steblów                        2,94

14. Milena Szelwach                         PSP Żywocice                        2,90

15. Manuela Bernatowicz                PSP-1 Krapkowice                 2,83

16. Sara Wąsek                                  PSP-3 Gogolin                        2,60

 

Pchnięcie kulą

1. Laura Kaufman                              SPSP Steblów                        8,49

2. Marcelina Bocek                           PSP Żyrowa                           8,03

3. Syrian Mańka                                PSP Żywocice                        7,81

4. Natalia Kwietniewska                   PSP-1 Krapkowice                 7,81

5. Weronika Pientka                         PSP-1 Krapkowice                 7,79

6. Marcelina Sojka                            PSP Żywocice                        7,04

7. Zuzanna Tomaszek                        PSP-2 Gogolin                        6,56

8. Magdalena Moik                           PSP-4 Krapkowice                 6,51

9. Ewa Wingert                                 SP Strzeleczki                         6,31

10. Wiktoria Korzeniowska              PSP-4 Krapkowice                 6,29

11. Julia Schepanek                          SP Strzeleczki                         6,10

12. Hanna Pandel                              PSP-4 Krapkowice                 5,60

 

Skok wzwyż

 

1. Julia Waligóra                               PSSP-5 Krapkowice               135 cm

2. Julia Gardaś                                   PSSP-5 Krapkowice               135 cm

 

Rzut dyskiem

1. Oliwia Falkenberg                         PSSP-5 Krapkowice               14,50 m

2. Amelia Kuźnik                               PSSP-5 Krapkowice               13,10 m

 

Sztafeta 4 x 100 m

1. SP Strzeleczki                                1,03,51

2. PSP-4 Krapkowice                         1,03,75

3. PSP-1 Krapkowice                         1,04,25

4. PSSP-5 Krapkowice                       1,04,30

5. PSP-2 Gogolin                               1,06,00

6. PSP-3 Gogolin                               1,10,63

 

Chłopcy

100 m

  1. Artur Sondej                         PSSP-5 Krapkowice               12,54
  2. Paweł Hulin                           PSP-3 Gogolin                        12,72
  3. Seweryn Heinzel                   PSP Walce                              12,85
  4. Paweł Tic                               PSP Kamień Śląski                 13,07
  5. Dawid Piechota                     PSP-2 Gogolin                        13,12
  6. Dawid Zając                           PSP-4 Krapkowice                 13,22
  7. Szymon Witek                       PSP-3 Gogolin                        13,28

Kamil Kiedrowski                  PSP Żywocice                        13,28

  9. Mateusz Szlacheta                 PSP-4 Krapkowice                 13,29

10. Kewin Kucharski                     PSP-3 Zdzieszowice               13,36

11. Jan Szywalski                          PSSP-5 Krapkowice               13,40

12. Szymon Kostka                       SP Strzeleczki                         13,45

13. Franciszek Nowak                  PSP Walce                              13,46

       Szymon Blaut                         PSP-4 Krapkowice                 13,46

15. Przemysław Tazbir                 PSP-1 Krapkowice                 13,78

16. Tobiasz Kos                             SP Strzeleczki                         13,88

17. Aleksander Gutowski             PSP-1 Krapkowice                 13,92

18. Piotr Sleziona                         PSSP-5 Krapkowice               14,01

19. Łukasz Muszyński                   PSP-1 Krapkowice                 14,13

20. Karol Skałecki                         PSP-3 Gogolin                        14,18

21. Daniel Wolny                          SP Strzeleczki                         14,25

22. Bartosz Dudek                        PSP-1 Krapkowice                 14,47

23. Kordian Seibert                      SP Strzeleczki                         14,78

24. Daniel Kaufman                      SPSP Steblów                        15,12

25. Łukasz Postół                          PSP-1 Krapkowice                 15,40

26. Adam Bracki                           PSP Walce                              15,60

 

300 m

1. Łukasz Rinke                                  PSP Walce                              43,59

2. Bartosz Hulin                                 PSP-1 Krapkowice                 44,68

3. Przemysław Tazbir                        PSP-1 Krapkowice                 45,97

4. Szymon Fiszer                                PSP-2 Gogolin                        47,74

5. Fabian Knabel                               PSP-3 Gogolin                        48,64

6. Kacper Jagiełło                              PSP-3 Zdzieszowice               48,70

7. Kamil Materna                              PSSP-5 Krapkowice               48,82

8. Krzysztof Wasilewski                    PSP-4 Krapkowice                 49,60

9. Michał Ziobro                                PSSP-5 Krapkowice               50,39

10. Marek Wojtala                            PSP Żywocice                        50,44

11. Maxymilian Krause                     PSP-4 Krapkowice                 50,92

12. Matek Żmuda                              PSP-4 Krapkowice                 51,39

13. Kevin Kucharski                          PSP-3 Zdzieszowice               51,98

14. Daniel Szafenberg                       SP Strzeleczki                         53,72

15. Kamil Szalecki                              PSP-1 Krapkowice                 59,62

 

600 m

1. Maxymilian Stasz                          PSP-3 Gogolin                        1,49,78

2. Paweł Miczka                                SPSP Steblów                        1,51,44

3. Maciej Józefowicz                         PSP-3 Zdzieszowice               1,59,98

4. Ireneusz Trafalski                          SPSP Steblów                        2,03,15

5. Damian Spallek                             PSP Malnia                            2,15,12

6. Michał Bajrak                                PSP-2 Gogolin                        2,22,82

7. Oliwer Chudala                             SPSP Steblów                        2,29,52

 

1000 m

1. Szymon Szwinge                           PSP Żyrowa                           3,24,51

2. Natan Gruszka                               SP Strzeleczki                         3,30,54

3. Karol Nowak                                 PSP Malnia                            3,34,86

4. Maciej Magosz                              PSP-3 Gogolin                        3,37,53

5. Tobiasz Stokłosa                           PSP Malnia                            3,53,17

6. Damian Galant                              SPSP Steblów                        4,10,91

 

2000 m

1. Szymon Mazur                              PSP-2 Gogolin                        7,20,51

2. Paweł Szmit                                   PSP-3 Gogolin                        7,34,26

3. Antoni Chromiński                        PSSP-5 Krapkowice               7,47,67

4. Radosław Fujarczuk                      PSSP-5 Krapkowice               7,53,16

5. Adrian Schlensag                          PSP-3 Zdzieszowice               7,56,14

6. Marek Cecelski                              PSP-3 Zdzieszowice               7,57,03

7. Michał Nagaba                              PSSP-5 Krapkowice

 

Skok w dal

1. Łukasz Rinke                                  PSP Walce                              5,47

2. Dawid Piechota                             PSP-2 Gogolin                        4,98

3. Artur Sondej                                 PSSP-5 Krapkowice               4,96

4. Bartosz Porada                              PSP-3 Gogolin                        4,71

5. Kamil Kiedrowski                          PSP Żywocice                        4,70

6. Szymon Kostka                              SP Strzeleczki                         4,67

7. Bartosz Hulin                                 PSP-1 Krapkowice                 4,56

8. Dawid Zając                                   PSP-4 Krapkowice                 4,53

9. Mateusz Szlachta                          PSP-4 Krapkowice                 4,34

10. Rafał Gołaś                                  PSP Kamień Śląski                 4,22

11. Krzysztof Wasilewski                  PSP-4 Krapkowice                 4,15

12. Daniel Wolny                              SP Strzeleczki                         3,97

13. Piotr Sleziona                              PSSP-5 Krapkowice               3,92

14. Kamil Materna                            PSSP-5 Krapkowice               3,85

15. Marek Wojtala                            PSP Żywocice                        3,82

16. Szymon Blaut                              PSP-4 Krapkowice                 3,64

17. Kamil Szalecki                              PSP-1 Krapkowice                 3,58

18. Daniel Szafenberg                       SP Strzeleczki                         3,31

 

Pchnięcie kulą

1. Fabian Knabel                               PSP-3 Gogolin                        9,85

2. Paweł Tic                                       PSP Kamień Śląski                 9,81

3. Daniel Kaufman                            SPSP Steblów                        9,68

4. Michał Glacel                                 PSP Żywocice                        9,63

5. Wojciech Nowak                           PSP-3 Gogolin                        9,62

6. Jakub Urbanek                              PSSP-5 Krapkowice               9,58

7. Dawid Marczak                             PSP Żyrowa                           9,41

8. Bartosz Dudek                               PSP-1 Krapkowice                 8,95

9. Fabian Jendrusch                          PSP-1 Krapkowice                 8,95

10. Artur Sdzuj                                  PSP-1 Krapkowice                 8,93

11. Fabian Wronka                           PSSP-5 Krapkowice               8,75

12. Marcel Linek                                PSP Żywocice                        8,61

13. Kevin Kucharski                          PSP-3 Zdzieszowice               8,16

14. Lukas Arts                                    SP Strzeleczki                         7,90

15. Paweł Martwicki                         PSSP-5 Krapkowice               7,66

16. Wiktor Sworowski                      PSP-4 Krapkowice                 7,60

17. Tomasz Frączek                           PSSP-5 Krapkowice               7,37

18. Łukasz Madej                               PSSP-5 Krapkowice               6,86

19. Szymon Dżugaj                            PSP-4 Krapkowice                 6,72

20. Dominik Jachimowski                 PSSP-5 Krapkowice               5,99

 

Rzut dyskiem

1. Fabian Wronka                             PSSP-5 Krapkowice               18,60

Rzut oszczepem

1. Jan Szywalski                                 PSSP-5 Krapkowice               26,5

2. Michał Glacel                                 PSP Żywocice                        26

3. Marcel Linek                                  PSP Żywocice                        25

4. Tomasz Hornatkiewicz                 PSSP-5 Krapkowice               22

 

Sztafeta 4 x 100 m

1. PSSP-5 Krapkowice                                  54,11

2. PSP-3 Gogolin                                           54,14

3. PSP-2 Gogolin                                           54,40

4. PSP Walce                                                 54,90

5. SP Strzeleczki                                            54,95

6. PSP-4 Krapkowice                                    55,36

7. PSP-1 Krapkowice                                    56,20

8. PSP-3 Zdzieszowice                                   56,37

9. PSP Malnia                                                59,70

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).