• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Para Królewska w Krapkowicach

 

W niedzielne popołudnie 22 maja w Krapkowickim Domu Kultury odbyło się niecodzienne spotkanie. Na zaproszenie burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury zawitali do nas finaliści trzeciej edycji programu „Sanatorium Miłości”. Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz oraz Zdzisław Wasiak opowiadali o swojej przygodzie związanej z udziałem w programie. . Para przyznała, że zaczęło się od pomysłu, który był swego rodzaju żartem, ponieważ ani obecna Królowa, ani Król nie przypuszczali, że zajdą tak daleko. Żart zamienił się w przygodę, a przygoda ich zmieniła. „Stałam się osobą bardziej otwartą w życiu prywatnym. Od lat występuje na scenie, ale tam nie jestem sobą, na scenie gram role. W życiu zawsze brakowało mi pewności siebie. Teraz nie mam z tym najmniejszego problemu i jest to jeden z wielu pozytywnych aspektów jakie zyskałam” mówi Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz.

 

 

O tym jak przygotowywali w domach pierwsze nagrania, konieczne do zgłoszenia opowiadał Król Zdzisław. „Namówił mnie kolega, a córka pomagała. To ona robiła mi zdjęcia i nagrywała krótkie filmy, które były konieczne do zgłoszenia. Gdy po wielu rozmowach telefonicznych z ludźmi od przygotowania programu, psychologami, specjalistami z różnych dziedzin przyjechała do mnie ekipa, aby nagrać tak zwaną wizytówkę, zrozumiałem, że to się dzieje na serio” śmieje się Zdzisław Wasiak.

Podczas spotkania, które poprowadziła Dyrektorka Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Krapkowicach Maria Bartoszyńska wystąpił zespół wokalny „Niezapominajki” oraz Barbara Wylęgała, a zebrana publiczność na koniec nagrodziła Królewską Parę gromkimi brawami.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).