Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Krapkowicach

Przed nami lato…

Za nami kolejny  pracowity rok szkolny…

Ostatnie dni czerwca w ZSP nr 4 to czas pożegnań.

   W środę 25 czerwca najstarsza grupa z Przedszkola “Słoneczka” żegnała się ze swoim przedszkolem. Dzieci żegnały się ze swoją panią, z zabawą i całkiem beztroskim życiem, ale nie z placówką, bo przecież od września będą pierwszakami w tym samym, znajomym już budynku, w sali obok - tak, że “przejście” z przedszkola do szkoły będzie o wiele mniej stresujące dla naszych milusińskich “Słoneczek”.

   W czwartek 26 czerwca żegnali się “szóstoklasiści”. Były uśmiechy, chwile wzruszenia, podziękowania i obietnice, były “Super czwórki”dla nauczycieli… ale dla nich kolejny - wrześniowy - start już nie będzie tak łagodny jak dla przedszkolaków. Pożegnali szkolne mury, w których spędzili sześć lat, pożegnali swoich “belfrów” i młodszych kolegów, koleżanki. Wyruszają po dalszą wiedzę do nowych szkół… powodzenia!

   W piątek 27 czerwca  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Uroczyście przekazano sztandar szkoły uczniom klas piątych. Pani Dyrektor Krystyna Chudala podziękowała za rok pracy wszystkim uczniom i nauczycielom szkoły i przedszkola oraz wręczyła stypendia naukowe najlepszym uczennicom naszej szkoły. Klasy 5a i 5b przy wsparciu uczniów z klasy 2 przygotowały krótki program artystyczny na podsumowanie roku szkolnego i dobry początek wakacji. Były oklaski, kwiaty dla nauczycieli, oczywiście świadectwa, nagrody książkowe za wyniki w nauce dla najlepszych i za wygrane konkursy.

   Życzymy wszystkim długich, słonecznych i bezpiecznych wakacji…

nad. Joanna Marczewska - Postół

DSC_0046.jpegDSC_0071.jpegDSC_0080.jpegDSC_0083.jpeg