• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Będzie nowa remiza w Żywocicach

4 maja burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura podpisał umowę na budowę nowej remizy dla OSP w Żywocicach. Chyba nie ma bardziej wymownego dnia na rozpoczęcie tej inwestycji, jak dzień św. Floriana. Nową remizę wybuduje lokalna firma Budopap w niespełna pół roku. Koszt inwestycji to niemal 1,5 mln zł. Zadanie jest dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie ponad 420 tys. zł.

Drodzy druhowie dziękujemy za Wasz codzienny trud i zaangażowanie w wypełnianiu zawodowych obowiązków, a z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka życzmy, aby służba drugiemu człowiekowi była dla Was zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).