• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie w Rogowie Opolskim

12 kwietnia 2022 roku w Rogowie Opolskim odbyło się spotkanie dla mieszkańców gminy Krapkowice w ramach projektu „Wdrożenie systemu zarządzania jakością powietrza w samorządach województwa opolskiego”, LIFE19 GIE/PL/000398 - LIFE_AQP_Opolskie_2019. Pl., finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

W trakcie spotkania przedstawiono mieszkańcom informacje dotyczące zanieczyszczenia powietrza, niskiej emisji i smogu oraz obowiązującej uchwały antysmogowej i możliwości pozyskania dofinansowania do wymiany ogrzewania. Ponadto omówiono konieczność złożenia do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw.

 

 

logotypy-zestawienie-04.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).