• DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sukcesy krapkowickich sportowców

W minionym tygodniu odbyło się kilka zawodów sportowych, w których nasi młodzi sportowcy wzięli udział, a co więcej, zdobyli najwyższe laury.

22 kwietnia w piątek odbyły się Mistrzostwa Gminy Krapkowice w piłka nożną - Igrzyska Dzieci dziewczyn oraz chłopców rocznik 2009 i młodsi.

Młode piłkarki rozegrały turniej na orliku przy pływalni delfin. W rozgrywkach wzięły udział drużyny: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Krapkowice, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 Krapkowice, Stowarzyszeniowa Publiczna Szkoła Podstawowa Steblów.

I

Awans do zawodów powiatowych zapewniły sobie dziewczyny ze Steblowa.

Tego samego dnia zawody na poziomie gminnym rozegrali chłopcy, które odbyły się na boisku szkolnym przy PSSP nr 5 w Krapkowicach. W zawodach wzięli udział piłkarze z: Stowarzyszeniowa Publiczna Szkoła Podstawowa Steblów, Zespół Szkolno-Przedszkolny Kórnica Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Krapkowice, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 Krapkowice, Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 Krapkowice. Wyniki poszczególnych spotkań były następując:

I

Awans do dalszych rozgrywek zapewniły sobie drużyny z PSSP nr 5 i PSP n 1.  Życzymy powiedzenia i trzymamy kciuki w dalszych piłkarskich zmaganiach naszych reprezentantów.

Na tym jednak nie koniec sukcesów krapkowickich sportowców. Męska reprezentacja PSSP nr 5 w Krapkowicach wzięła udział w mistrzostwach wojewódzkich w pływaniu, które odbyły się na kędzierzyńsko - kozielskiej pływalni. Zawodnicy zajęli 3 miejsce w sztafecie 6x25m zdobywając brązowe medale. W indywidualnych startach poszło jeszcze lepiej:

2 miejsce w stylu klasycznym zajął Bartosz Gromala, 2 miejsce w stylu motylkowym dla Franciszka Kucharczyka i 3 miejsce w stylu motylkowym dla Michał Wiśniewski.

Serdecznie gratulujemy!

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).