• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Punkt pomocy dla Ukrainy przeniesiony

Пункт допомоги для України перенесено до Крапковіцкого центру доброчинності по вул. ДАМРОТА, 2 (БУДИНОК ОПІКИ СПОВЕЧНЕЙ) на 1 поверсі. Відчинено буде по понеділках та п'ятницях з 9 до 12 год. Одяг буде видаватись НА ВУЛ. КСЕНДЗА КОЗЬОЛКА (в Отменте) на "Складі Одягу" ("Magazynie Odzieżowym"). 

Punkt pomocy dla Ukrainy przeniesiony jest do Krapkowickiego Centrum Dobroczynności na ulicę Damrota 2 (budynek Ośrodka Pomocy Społecznej w Krapkowicach) na parterze. Czynny będzie w poniedziałek i piątek od godziny 9 do 12. Ubrania będą wydawane w ,, Magazynie Odzieżowym" na ulicy Księdza Koziołka (na dole w Otmęcie, koło studni) w poniedziałki i środy od 9 do 11.

flag-7048909_1920.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).