• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gminna Rada Seniorów

Będą dzielić się swoim doświadczeniem, doradzać i inicjować. 14 kwietnia w Urzędzie Miasta i Gminy odbyło się pierwsze posiedzenie Gminnej Rady Seniorów w Krapkowicach. Głównym punktem spotkania były wybory prezydium, które Rada wybrała jednogłośnie. Przewodniczącą została Anna Moch, wiceprzewodniczącą Maria Wanda Kipka, a sekretarzem Teresa Chudy. Serdeczne gratulacje prezydium oraz wszystkim członkom Gminnej Rady Seniorów przekazał burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura: „Życzę zadowolenia z wykonywania powierzonych obowiązków, przyjaznych relacji z mieszkańcami, wielu ciekawych inicjatyw i programów na rzecz starszych mieszkańców gminy Krapkowice”.

IMG_6044.jpeg

Gminna Rada Seniorów to gremium zrzeszające przedstawicieli osób starszych w naszej gminie. Rada w szczególności będzie działać w zakresie: zapobiegania i przełamywania marginalizacji seniorów, wspierania aktywności ludzi starszych, profilaktyki, promocji i ochrony ich zdrowia, przełamywania stereotypów na temat seniorów i starości oraz budowania autorytetu najbardziej doświadczonych mieszkańców naszej gminy, rozwoju form edukacji, rekreacji i kultury dla seniorów oraz podnoszenia poczucia ich bezpieczeństwa.

IMG_6057.jpeg

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).