• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Burmistrza Krapkowic

W ubiegłą niedzielę tj. 15 czerwca o godzinie 13:00 na boisku sportowym w Steblowie przeprowadzono Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze o Puchar Burmistrza Krapkowic. W zawodach startowało ogółem 23 drużyny w 6 kategoriach wiekowych. Perełką zawodów była kobieca drużyna pożarnicza 40+ z OSP Ściborowice. Jako jedyna startowała w kategorii old woman. Sędzią głównym zawodów był st. kpt. Lucjan Lubaszka z Komendy Powiatowej PSP w Krapkowicach. Zmagania strażaków obserwowali: Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura, Zastępca Burmistrza Romuald Haraf, Komendant Powiatowy PSP w Krapkowicach mł. bryg. mgr inż.  Marek Kucharski, Komendant Miesko-Gminny ZOSP RP Jerzy Jarosz oraz liczna rzesza publiczności.

P1040792.jpeg P1040806.jpeg P1040816.jpeg

Współorganizatorami zawodów była jednostka OSP Steblów, Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach, Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Krapkowicach, Komenda Powiatowa PSP w Krapkowicach. Kolejność miejsc w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:

SENIORZY:

I

Kórnica

II

Steblów

III

Rogów Opolski

IV

Pietna

V

Żywocice

VI

Dąbrówka Górna II

VII

Żużela II

VIII

Dąbrówka Górna I

IX

Ściborowice

X

Żużela I

KOBIECE DRUŻYNY POŻARNICZE:

I

Żużela

II

Steblów

III

Żywocice

MŁODZIEŻOWE DRUŻYNY POŻARNICZE CHŁOPCÓW:

I

Żużela

II

Żywocice

III

Steblów

 

MŁODZIEŻOWE DRUŻYNY POŻARNICZE DZIEWCZĄT:

I

Kórnica

II

Ściborowice

OLD BOY

I

Rogów Opolski

II

Żywocice

III

Steblów

IV

Kórnica

OLD WOMAN

I

Ściborowice

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).