• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Barwne murale

Wow! Ale kosmos! Właśnie tak powstają prawdziwe dzieła sztuki w przestrzeni miejskiej. Barwny street art zmienia Krapkowice! Murale przy moście, schodach prowadzących na ulicę Młyńską czy na budynkach garaży w Otmęcie to perełki sztuki ulicznej. Ubarwiają, upiększają i urozmaicają. Autorami tych są DeanOne, KlajfoTatto, Rossi, Torus i Rafał. „Takie talenty po prostu trzeba wykorzystać, dając możliwość realizacji pasji” mówi burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura.

1.jpeg

Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom, którzy przyczynili się do upiększenia naszego miasta i apelujemy o szacunek do ich pracy, talentu i pasji. Na tych obrazach, wszystkie kreski już zostały namalowane. 

A jeśli sam chcesz mieć wpływ na lokalizację krapkowickiej sztuki ulicznej, masz propozycje, gdzie mogłyby pojawić się barwne murale lub dysponujesz wolną powierzchnią w przestrzeni publicznej, napisz do nas wiadomość, z pewnością się odezwiemy. Kto wie, może jeszcze chwila i będzie potrzebna mapa murali Krapkowic.

4.jpeg

https://www.facebook.com/profile.php?id=100077801334589

https://www.instagram.com/klajfo/?fbclid=IwAR2kFqw8E_01R_aG_KC_QS_TAebMCz5vmQOlYy1xrQMClooePqvC1nPB5ok

https://www.facebook.com/deanone.art

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).