• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Urząd Pracy Informuje

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach od dnia 07.03.2022 r. do wyczerpania środków  prowadzi nabór wniosków w projekcie: „ZDOBĄDŹ DOTACJĘ – ZOSTAŃ NOWYM PRZEDSIĘBIORCĄ   W POWIECIE KRAPKOWICKIM" realizowanym w ramach Działania 1.2 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) 2014­ – 2020.

Głównym celem projektu jest wzrost przedsiębiorczości na terenie powiatu krapkowickiego oraz podniesienie aktywności zawodowej osób w wieku 18-29 lat zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Krapkowicach jako osoby bezrobotne, zainteresowanych rozpoczęciem i prowadzeniem działalności gospodarczej.

Projekt jest przeznaczony dla osób:

  • w wieku 18-29 lat,

  • zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Krapkowicach,

zainteresowanych uzyskaniem dotacji na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w maksymalnej kwocie: 30 750,00 zł brutto.

Zdobądź Dotację - Zostań Nowym Przedsiębiorcą w Powiecie Krapkowickim - D.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).