• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ankieta ewaluacyjna Stowarzyszenia Kraina św. Anny

W imieniu Stowarzyszenia Kraina św. Anny zwracamy się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej efektów funkcjonowania Stowarzyszenia.

Celem badania jest ocena wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru naszego Stowarzyszenia za lata 2014-2020, a uzyskane wyniki będę podstawą do dostosowania jej zapisów do potrzeb mieszkańców na przyszły okres programowania. Zebrane informacje będą udostępniane jedynie w postaci zbiorczej i wykorzystywane do monitorowania i ewaluacji działalności LGD Stowarzyszenia Kraina św. Anny oraz wdrażania LSR.
Wypełnienie ankiety trwa 10 minut. Ankieta dostępna jest na stronie https://annaland.pl/3186/ankieta-ewaluacyjna-dla-mieszkancow-naszego-obszaru.html 

Annaland.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).