• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach we wtorki i czwartki pracuje na dwie zmiany: I od godz. 7.00 do 15.00  i  II od 12.00 do 20.00. Pozostałe dni od 7.00 do 15.00. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Dodatkowy termin dla kandydatów do Gminnej Rady Seniorów

Od 4 do 7 marca burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura wyznacza dodatkowy termin do zgłaszania kandydatów do Gminnej Rady Seniorów dla przedstawicieli osób starszych posiadających poparcie co najmniej 20 osób. Przypomnijmy, będzie to gremium zrzeszające przedstawicieli osób starszych w naszej gminie, a zadaniem rady będzie działanie na ich rzecz. Rada będzie miała charakter konsultacyjny, doradczy i inicjatywy. Formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie znajduje się na stronie Zarządzenie Nr 847/2022 Burmistrza Krapkowic z dnia 03-03-2022 w sprawie wyznaczenia dodatkowego terminu do zgłoszenia kandydatów do Gminnej Rady Seniorów w Krapkowicach - Gmina Krapkowice

Gminna Rada Seniorów (2).png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).