• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gmina Krapkowice przyjazna Seniorom

16 lutego 2022 r. Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura spotkał się z przedstawicielami ogólnopolskiego Stowarzyszenia MANKO zajmującego się polityką senioralną i wspieraniem osób starszych, ich edukacją i aktywizacją.  Przedmiotem wizyty pana Łukasza Salwarowskiego – Prezesa Stowarzyszenia MANKO i redaktora naczelnego ogólnopolskiego czasopisma  „Głos Seniora” było omówienie możliwości przystąpienia do współpracy Gminy Krapkowice. W spotkaniu uczestniczyli również: dr Marek Pilch - ambasador zdrowego stylu życia "Głosu Seniora", Zdzisław Wasiak -  zwycięzca trzeciej edycji telewizyjnego programu „Sanatorium Miłości” oraz Jolanta Myśluk i Harald Brol – przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach.

 

 

W ramach programu krapkowiccy Seniorzy będą mogli korzystać m.in. z programu: ,,Ogólnopolska Karta Seniora”, która jest przeznaczona dla Seniorów zamieszkałych na terenie całej Polski. Dzięki posiadanej karcie, mieszkańcy Gminy Krapkowice będą mogli skorzystać z promocji przygotowanych przez Stowarzyszenie MANKO oraz partnerów Programu. Dodatkowo dla naszych Seniorów będzie możliwy udział w corocznych międzynarodowych Senioraliach w Krakowie oraz udział w warsztatach, konkursach i w inicjowanych pro-seniorskich kampaniach z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa, świadomości konsumenckiej, dostępności, aktywizacji, praw pacjenta i innowacyjnych form aktywizacji oraz edukacji osób 60+.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).