• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Opolskie Kwitnące

Zarząd Województwa już po raz szósty ogłasza konkurs dla mieszkańców, samorządów lokalnych, stowarzyszeń i instytucji z województwa opolskiego pn. "Opolskie Kwitnące".
Celem konkursu „Opolskie Kwitnące 2014” jest wyłonienie najpiękniej ukwieconych i zadbanych posesji prywatnych oraz terenów i obiektów publicznych w województwie opolskim. Konkurs realizowany jest w ramach Planu Marketingu Regionalnego Województwa Opolskiego „Opolskie Kwitnące” i ma za zadanie zbudowanie pozytywnego wizerunku województwa opolskiego jako regionu pięknego, zadbanego, czystego, wygodnego do bycia i życia.                                                      

Konkurs organizowany jest w 3 kategoriach:

  •  Najpiękniej ukwiecona wieś,
  •  Obiekt prywatny,
  •  Obiekt dostępności publicznej,

a rozstrzygany na szczeblu wojewódzkim.

Działania podejmowane w ramach realizacji konkursowego celu są doskonałą promocją współpracy pomiędzy mieszkańcami. Powodują wśród nich pobudzenie aktywności oraz wpływają na wzrost świadomości ekologicznej.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać na adres Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu UMWO
Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej http://opolskie.pl/serwis/index.php?id=13291.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).