• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Obóz językowy - Morawica 2014

Wzorem lat ubiegłych, gminy Morawica, Krapkowice i Zabierzów kontynuują ideę Letniego Obozu Języka Angielskiego, organizowanego w ramach partnerskiej współpracy z amerykańskim miastem Camas.

To wyjątkowa i niecodzienna okazja do nauki języka angielskiego pod kierunkiem amerykańskich nauczycieli, którzy jako wolontariusze przybędą do Polski.

Oferta skierowana jest do młodzieży w wieku od 14 do 19 roku życia, której poziom znajomości języka angielskiego pozwala na swobodną komunikację. W programie obozu, oprócz zajęć lingwistycznych, planowane są różnorodne zajęcia rekreacyjne, zabawy sportowe, wycieczki i dyskoteki. Sprawdzone już w latach ubiegłych formy nauki, pozwolą na bezpośredni kontakt z „native speakers”, którzy w sposób naturalny sprowokują komunikację w języku angielskim i rozwój praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym.

Organizatorem tegorocznego obozu jest Gmina Morawica.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z otwarcia Summer English Camp 2013, zrealizowanym przez ITV Morawica:

http://www.morawica.pl/index/wiecej/1574.html

oraz krótkiej prezentacji z przebiegu w/w obozu

http://photopeach.com/album/yhgmqn?invitecode=a5f428c6f1

Karty zgłoszeniowe można składać do 27 czerwca 2014. Zapraszamy!

Do pobrania:

PDFInformacja o obozie.pdf (334,46KB)
DOCXREGULAMIN OBOZU MŁODZIEŻOWEGO.docx (12,50KB)
DOCXkarta zgłoszeniowa.docx (163,94KB)

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).