• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Konsultacje społeczne w sprawie Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Krapkowice

W związku z przystąpieniem Gminy Krapkowice do opracowania Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Krapkowice na lata 2014-2020, Burmistrz Krapkowic i firma Westmor Consulting opracowująca Strategię zaprasza wszystkich chętnych, w tym przedsiębiorców, organizacje społeczne i zainteresowanych mieszkańców, do wzięcia udziału w spotkaniu, którego celem będzie zebranie wszelkich informacji dot. mocnych i słabych stron naszej Gminy oraz dokonania wyboru strategicznych inwestycji / zadań jakie powinny być zrealizowane w najbliższych latach.

Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach w dniu 09.06.2014
od godziny 18:00
, ul. 3 maja 17, duża sala narad – nr 25, I piętro.

Zapraszamy! Przyjdź  - miej wpływ na rozwój naszej Gminy.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).