• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Międzynarodowy Konkurs Trębaczy rozstrzygnięty

20 i 21 maja 2014r. w Krapkowicach odbył się po raz pierwszy Międzynarodowy Konkurs Trębaczy pod honorowym patronatem Burmistrza Krapkowic - Andrzeja Kasiury zorganizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Piotra Świerca w Krapkowicach przy wsparciu Urządu Miasta i Gminy w Krapkowicach, Filharmonii Opolskiej oraz Krapkowickiego Domu Kultury.

W konkursie wzięło udział wiele dzieci i młodzieży w różnych kategoriach wiekowych z całej Polski. Komisja konkursowa miała przed sobą nie lada wyzwanie by ocenić wszystkich trębaczy. Było bowiem o co walczyć, nagrodą główną była trąbka marki Bach model Stradivarius, którą ufundował Burmistrz Krapkowic - Andrzej Kasiura.

Ostatecznie najlepszym trębaczem tegorocznego konkursu został Lennard Czakaj uczeń PSM II st. w Opolu. Natomiast jego nauczyciel gry na trąbce to pan Klaudiusz Lisoń.

Wszystkim nagrodzonym, a w szczególności Lennardowi składamy serdeczne gratulacje.

Pełna lista laureatów konkursu dostępna jest do pobrania >> PDFWYNIKI KONKURSU.pdf

slider.jpeg
Burmistrz Krapkowic wręcza główną nagrodę Lennardowi Czakaj

 

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).