• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Umowa na budowę ulicy Meblarskiej podpisana

Pierwszy pracujący dzień 2022 roku i pierwsza inwestycja. 3 stycznia burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura podpisał umowę na budowę ulicy Meblarskiej w Krapkowicach z prezesem firmy Eko-Probud, Bartoszem Szczepankiem.

Umowa przewiduje wybudowanie niemal 200 metrowego odcinka nowej drogi gminnej, która połączy istniejący już odcinek ulicy Meblarskiej z ulicą Osiedle Fabryczne. Ten komunikacyjny łącznik umożliwi bezpieczniejszy dojazd z drugiej strony do osiedla Fabrycznego i usytuowanych tam bloków, zarówno mieszkańcom, ale także służbom ratunkowym. Udogodni ponadto dojazd do firm prowadzących w tym obszarze działalność gospodarczą. Koszt inwestycji to ok. 580 tys. zł, a prace drogowe zakończą się najpóźniej do września tego roku.

1.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).