• DE
×

Wyszukaj w serwisie

Finał "Szczypiorniaka na Orliku"

W słoneczny poniedziałek 26 maja na „ORLIKU” w Krapkowicach przy ul. Wrzosów rozegrany został finał wojewódzki „Szczypiorniaka na Orliku”. W zawodach uczestniczyły dziewczęta szkół podstawowych. W turnieju wzięło udział 7 drużyn reprezentujących takie miejscowości jak: Opole, Grodków, Krapkowice, Ozimek, Kolonowskie, Dobrzeń Wielki, Strojec.

W ścisłym finale zmierzyły się zespoły z Grodkowa i Krapkowic. Wygrała drużyna przyjezdna pokonując reprezentantki  PSS nr 5 z Krapkowic w stosunku 6:3. Bardzo zacięty był pojedynek o trzecie miejsce, w którym drugi zespół z Grodkowa pokonał jedną bramką   ( 8:7 ) zespół ze stolicy województwa.

Najlepszym strzelcem turnieju została Alicja Grzejszczak z Krapkowic. Nagrody i medale dla zwycięzców wręczała aktualna reprezentantka Polski, pochodząca z naszego miasta Agnieszka Jochymek.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).