• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przeszło 13 tys. zł na dofinansowanie zadania pn.: „Unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Krapkowice w roku 2021”

Dnia 30 listopada br. zakończono prace związane z demontażem i unieszkodliwianiem azbestu z  nieruchomości położonych na terenie gminy Krapkowice.
W tym roku na podstawie złożonych wniosków, w ramach 1 etapu prac, zdemontowano azbest z przeszło 200 m2 połaci dachu w ilości ok. 2,5 tony. Realizacja 2 etapu nastąpi wiosną przyszłego roku. Zaplanowane jest usuniecie wyrobów zawierających azbest z 1,5 tys. m2 powierzchni dachów o łącznej masie ok. 20 ton.
Na zadanie to gmina Krapkowice pozyskała dofinansowane z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w wysokości  7.827,82 zł oraz z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu w wysokości 5.479,47. Łączna kwota dofinansowania wyniosła 13.307,29 zł.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).