• DE
×

Wyszukaj w serwisie

V GRAND PRIX ŚLĄSKA POLSKO-CZESKIEGO

Po udanym starcie w Mistrzostwach Opolszczyzny, to kolejny sprawdzian naszych zawodników podczas startu w zawodach Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego. Zawody odbyły się 10.05.2014 w Głubczycach. Organizatorem zawodów był Ludowy Zespół Sportowy Karate-do Głubczyce. W zawodach rywalizował około 220 zawodników z 12 klubów z Polski i Czech. Reprezentacja naszego klubu w składzie: Marta Cieślak, Wiktoria Bauch, Weronika Łukaszyńska, Tupko Zuzanna, Weronika Tomczyk Julia Wocka, Szymon Panusz, Nowak Wojciech, Aleksander Niklewicz, Rafał Wieczorek, Nowak Jakub, Szostecki Michał, Strzelecki Beniamin, Michał Kowalewicz i Tupko Arkadiusz, zdobyła łącznie 12 medali z czego: 4 złote, 3 srebrne i 5 brązowych. Bardzo udane starty Michała Kowalewicza i Michała Szosteckiego. Michał Kowalewicz zdobył dwa złote medale w konkurencji kata indywidualne chłopców 14-15 lat oraz kumite indywidualne chłopców 14-15 lat (+70kg), Michał Szostecki w konkurencji kumite indywidualne chłopców 12 -13 lat (+55 kg) oraz kata indywidualne chłopców 12-13 lat. Miejsca drugie zdobyli: Rafał Wieczorek w konkurencji kata indywidualne chłopców 12-13 lat, Julia Wocka w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat (-54kg). Miejsca trzecie zdobyli: Arkadiusz Tupko kumite indywidualne chłopców (-68 kg) 16-17 lat, Julia Wocka kata indywidualne dziewcząt 14-15 lat, Weronika Tomczyk kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (+ 50 kg), Beniamin Strzelecki kumite indywidualne chłopców 14-15 lat (-52kg), drużyna w składzie: Weronika Tomczyk, Zuzanna Tupko, Weronika Łukaszyńska w konkurencji kata drużynowe  dziewcząt, drużyna w składzie: Arkadiusz Tupko, Michał Kowalewicz, Beniamin Strzelecki w konkurencji kata drużynowe chłopców 14 lat i starsi.

Opiekę nad naszymi zawodnikami pełniła Pani Beata Tomczyk. Podziękowania dla rodziców za dowóz zawodników na zawody oraz opiekę. Zawodnikom, którym nie udało się zająć miejsc medalowych dziękujemy za postawę i wolę walki.

Zawody były dotowane ze środków Gminy Krapkowice.

Nad. Zdzisław Tupko

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).