• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zimowy Mistrz Wypracowań

Właśnie startuje Zimowy Mistrz Wypracowań, czyli nowy konkurs z nagrodami organizowany przez Dyktanda.pl. To idealna okazja, aby podszlifować swoje umiejętności pisarskie, skorzystać ze zdobytej już wiedzy, a także zgłębić nowe zagadnienia. Do udziału zachęcamy wszystkich, bez ograniczeń wiekowych - dzieci, młodzież oraz dorosłych. Udział w konkursie jest w pełni bezpłatny. Wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na stronie https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/zimowy-mistrz-wypracowan, następnie można już przystąpić do wybierania interesujących nas tematów.

Dla aktywnych uczestników organizator przygotował nagrody gwarantowane. Aby je zdobyć, wystarczy zgromadzić określoną liczbę punktów. Oprócz tego przewidziane są nagrody główne, których wartość sięga 2 tysięcy złotych. Konkurs Zimowy Mistrz Wypracowań trwa do 28.02.2022 roku. Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy zdobycia wymarzonych nagród. 

Zimowy Mistrz Wypracowań.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).