• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezent, który ratuje życie

Firma Multiserwis Sp. z o.o. z Krapkowic przekazała Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach defibrylator AED. Jest to sprzęt pozwalający ratować życie osobie, u której doszło do zaburzeń rytmu serca.

„Życie i zdrowie ludzkie jest dla nas bezcenne, dlatego jako firma tworząca biznes społecznie odpowiedzialny, zdecydowaliśmy się przekazać defibrylator Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Liczymy na to, że podarowany przez nas sprzęt uratuje niejedno życie”- mówił prezes Multiserwis, Michał Lewicki.

W ratownictwie najważniejszy jest czas. Nagłe przypadki konieczności użycia defibrylatora mogą zdarzyć się w każdym miejscu. Jesteśmy przekonani, że podarowany sprzęt wspomoże pracę Powiatowej Państwowej Straż Pożarnej. Po uroczystym wręczeniu defibrylatora strażacy przeprowadzili pokaz ratownictwa medycznego w sytuacji wypadkowej, w którym uczestniczyli pracownicy Multiserwis.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).