• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Klub Wokalisty i jego nowe osiągnięcia

Klub Wokalisty i koncert na wodzie

Kwintet wokalny Klubu Wokalisty prowadzony przez Żanetę Plotnik wystąpił podczas uroczystości organizowanych w Opolu przez Urząd Miasta Opola i Urząd Marszałkowski z okazji Dni Europy. Koncert na wodzie dzięki wspaniałej pogodzie był bardzo ciekawym przeżyciem dla dziewczynek, szczególnie dlatego, że na scenę prowadziła tylko jedna wąska kładka, a oklaski publiczność dobiegały z innej  strony z lądu. Zaproszenie zespół otrzymał podczas występu na Węgrzech i to dopiero początek realizacji szeregu zaproszeń.

DSCN7390.jpeg DSCN7393.jpeg DSCN7397.jpeg DSCN7402.jpeg

 

I miejsce dla naszej Natalki w Wrocławiu
Uczestniczka Klubu Wokalisty KDK prowadzonego przez Żanetę Plotnik, Natalia Zastępa wygrała Złoty Budzik czyli zajęła I miejsce na XIV Festiwalu Młodych Piosenkarzy BUDZIK 2014 w Wrocławiu. GRATULUJEMY!!!

DSC_0013.jpeg IMG_9097(1).jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).