• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PSSP - 5 idzie jak burza

5 listopada młodzi zawodnicy z Krapkowickiej Publicznej Sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 zapewnili sobie grę w finale wojewódzkim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej. Ich rywalami byli: PSP Radłów, PSP-5 Opole oraz SP-1 Głogówek. Zawodnicy z Krapkowic w trzech meczach stracili tylko 1 bramkę, strzelając przy tym 7.

 

 

 

Za to 3 listopada odbyły się finały powiatowe Igrzysk Dzieci, gdzie spotkały się drużyny PSSP-5 oraz PSP-1 z Krapkowic. Ich rywalami były drużyny: SP Strzeleczki, PSP-2 Gogolin, PSP-Walce i PSP-1 Zdzieszowice. W finałowym meczu spotkały się krapkowickie drużyny, które były już pewne awansu do dalszych rozgrywek. Mecz finałowy zakończył się wynikiem 5:2 dla PSP-1 z Krapkowic.

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i czekamy na wieści z kolejnych etapów rozgrywek.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).