• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nasi w półfinale

 26 października w Hali Widowiskowo-Sportowa im W. Piechoty w Krapkowicach odbyły się zawody piłki halowej chłopców szkół podstawowych (roczniki 2007-2008). W finale zawodów spotkały się drużyny PSSP-5 z Krapkowice i PSP-2 z Gogolina. Mecz zakończył się wynikiem 5:1, a drużyna z Krapkowic zapewniła sobie awans do wojewódzkiego półfinału czego serdecznie gratulujemy.

 

 

Dzień wcześniej, w Zdzieszowicach w zawodach powiatowych wzięły udział dziewczęta. Tutaj również byliśmy reprezentowani przez PSSP-5 z Krapkowic. Zawodniczki konkurowały z drużynami ze Zdzieszowic, Malni i Strzeleczek. Finalnie zajęły 2 miejsce, co niestety nie zapewniło im awansu do dalszej części rozgrywek.

IMG-20211026-WA0000.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).