• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Złote i Diamentowe Gody

Dają piękny wzór młodym pokoleniom. Są przykładem wzajemnego szacunku, cierpliwości i wyrozumiałości - Jubilaci. 26 października Złote i Diamentowe Gody w Krapkowickim Domu Kultury świętowało 16 par. Medale, legitymacje oraz gratulacje „Za długoletnie pożycie małżeńskie” w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jubilatom wręczył burmistrz Andrzej Kasiura, który podkreślił, że wspólnie przeżyte lata to symbol wierności i miłości rodzinnej. Dowód wzajemnego zrozumienia istoty małżeństwa, wzór i piękny przykład zgody i miłości małżeńskiej dla tych, którzy – podobnie jak Jubilaci przed pięćdziesięciu laty -  decydują się dziś wiązać węzłem małżeńskim.

Podczas spotkania małżonkowie odnowili przysięgę małżeńską oraz wysłuchali występów solistów z Klubu Wokalisty działającego w Krapkowickim Domu Kultury. 

Wszystkim parom życzymy wszelkiej pomyślności oraz dalszych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu.

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).