• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dyktando na Święto Niepodległości

Bezpłatny portal edukacyjny edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na specjalne, charytatywne Dyktando na Święto Niepodległości! Zostanie ono przeprowadzone w całości online. Im więcej osób włączy się w akcję, tym większa kwota trafi do potrzebujących.

Każde wypełnienie dyktanda to 1 złoty na cel charytatywny. Udział w dyktandzie jest bezpłatny, wystarczy kliknąć w przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie: https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Aktualnie na stronie dyktanda uruchomiona została możliwość zgłaszania celów charytatywnych i społecznych. Mogą to być np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, komu przekazane zostaną zebrane pieniądze, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości. 

W poprzedniej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zebrać 7 tys. zł. W międzyczasie serwis diametralnie się rozwinął, dlatego organizatorzy przewidują, że w tym razem zebrana kwota sięgnie 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie odbywała się w kilku grupach wiekowych, dlatego zapraszamy całe rodziny - dzieci, młodzież i dorosłych. Poza niesieniem pomocy będzie to też idealna okazja, aby w tym ważnym dniu zweryfikować swoje umiejętności językowe, dobrze się przy tym bawiąc. Treść dyktand opracują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego, dlatego tym bardziej warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości! Pamiętajmy też, że każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! 

Zapisy i zgłaszanie celów możliwe jest pod adresem: https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

dyktanda.png

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).