Obchody Dnia Edukacji Narodowej w gminie Krapkowice

9 października 2021 roku zorganizowano obchody Dnia Edukacji Narodowej z udziałem dyrektorów placówek oświatowych, dla których gmina Krapkowice jest organem prowadzącym. Podczas uroczystości burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura podziękował zebranym za pełną poświęcenia pracę oraz zaangażowanie i pomoc w zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania placówek oświatowych, gratulował twórczej aktywności i zapału w kreowaniu pozytywnego wizerunku gminy Krapkowice. Przekazał dyrektorom słowa uznania za zaangażowanie w pracy i działania na rzecz rozwoju edukacji. Życzył satysfakcji z realizacji planów zawodowych i osobistych.

z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy Wam zdrowia, pogody ducha, poczucia spełnienia, szacunku wychowanków oraz uznania za trud wkładany w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Dziękujemy za pełną zaangażowan.png

Gminną uroczystość zaszczyciła swoją obecnością pani Zuzanna Donath-Kasiura, wicemarszałek województwa opolskiego, przedstawicielka Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim. Wicemarszałek złożyła gratulacje z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podziękowała dyrektorom oraz nauczycielom krapkowickich szkół i przedszkoli za trud nauczania i wychowania oraz za serce okazywane dzieciom, dzięki czemu uczniowie i wychowankowie mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania. Życzyła, aby praca nauczyciela była pasmem sukcesów, źródłem osobistej satysfakcji i zawodowego spełnienia.