• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wycieczki kształcą

W piątek 11 marca  br.uczniowie klas 5 a i 5 b Zespołu Szkół Sportowych nr 1 w Krapkowicach mieli możliwość uczestniczyć w  bardzo atrakcyjnej lekcji zajęć technicznych na żywo. Odbyli bowiem wycieczkę po zakładzie papierniczym Metsa Tissue. Jak powstaje papier? Dlaczego papier toaletowy ma formę rolki? W jaki sposób składane są ręczniki? Na te i szereg innych pytań uczniowie otrzymali wyczerpujące odpowiedzi od prowadzących lekcję pracowników zakładu.

Visitors - wyposażeni w niezbędną wiedzę z zakresu BHP, ubrani w twarzowe kamizelki odblaskowe weszli na teren zakładu i krok po kroku poznawali kompletny cykl produkcyjny od składu makulatury począwszy, na magazynie towarów gotowych kończąc. Największe wrażenie na piątoklasistach zrobił nowy obiekt firmy- Shoebox- bardzo nowoczesny i skomputeryzowany.

 Dyrekcja, uczniowie oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Sportowych składa ogromne podziękowania Dyrekcji Zakładu Metsa Tissue w Krapkowicach za możliwość odbycia wycieczki po zakładzie. Podziękowania także składamy naszym opiekunom na terenie zakładu: Panu Tomaszowi Brzóska, Marcinowi Walczak, Katarzynie Bień, Maji Szywalskiej, Małgorzacie Przybyła. Jeszcze raz dziękujemy.

nad. ZSS nr 1
w Krapkowicach

www.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).