• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Światowy Dzień Seniora

W poniedziałek 4 października przejęli klucze do bram miasta, a już w piątek, 8 października prawdziwie świętowali. W Krapkowickim Domu Kultury, Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział Rejonowy w Krapkowicach zorganizował spotkanie z okazji Światowego Dnia Seniora. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura. 

„Życzę Państwu wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, uśmiechu na co dzień. Spełniajcie Państwo wszystkie swoje pasje, cieszcie się tym dorosłym życiem, ale przede wszystkim pokazujcie innym, młodszym pokoleniom, że seniorzy też mogą uczestniczyć w życiu towarzyskim” mówił zastępca burmistrza, Arnold Joszko. 

Drodzy seniorzy, dołączamy się do życzeń. Siły i pogody ducha może pozazdrościć Wam niejeden młody dorosły.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).