• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zawody młodzieży szkolnej

1 października na stadionie w Otmęcie odbyły się zawody sportowe młodzieży -. Zawody odbyły się na szczeblu powiatowym, z pominięciem etapu gminnego tak, aby skrócić cykl mistrzostw województwa. W rywalizacji udział wzięli zawodnicy z 8 szkół,  w tym z PSP nr 1 oraz z PSSP nr 5 w Krapkowicach. Reprezentanci naszej gminy startowali w dwóch kategoriach:

Igrzyska Dzieci – rocznik 2009 chłopcy i dziewczęta. W tej kategorii awans do dalszego udziału na szczeblu wojewódzkim zapewniły sobie drużyny: chłopców z PSP nr 1 oraz dziewcząt z PSP nr 1 i PSSP nr 5.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – rocznik  2007-2008. W tej kategorii żadna z naszych reprezentacji nie uzyskała awansu do kolejnego etapu.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze występy naszej młodzieży.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).