• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mieszkańcu, wypełnij ankietę

Znasz zagrożenia w swoim środowisku lokalnym i chcesz mieć realny wpływ na ich wyeliminowanie? Wypełnij anonimową ankietę. Twoje odpowiedzi będą podstawą do opracowania skutecznych strategii mających na celu przeciwdziałanie zagrożeniom społecznym w naszej gminie.

Od dziś do 15 października  na terenie gminy Krapkowice realizowane są badania ankietowe związane z opracowywaniem  diagnozy społecznej „Współczesne zagrożenia w środowisku lokalnym”. Kwestionariusz ankiety znajdziesz tutaj  https://krapkowicemieszkancy.webankieta.pl/. Pozyskane w badaniach dane statystyczne będą wykorzystane do analiz i zbiorczych opracowań.

krapkowice (002).png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).