• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

I zabrzmiał pierwszy dzwonek. Dziś po wakacyjnej przerwie 1451 uczniów rozpoczęło naukę w szkołach prowadzonych przez gminę Krapkowice. W uroczystościach obok uczniów, nauczycieli i szkolnego personelu, wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy.

 1a.jpeg

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Rogowie Opolskim w uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego uczestniczyła Zuzanna Donath-Kasiura, Wicemarszałek Województwa Opolskiego oraz Jolanta Myśluk naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury w UMiG w Krapkowicach. Sekretarz gminy, Harald Brol wziął udział w rozpoczęciu nowego roku szkolnego w  Publicznej Sportowej Szkole Podstawowej Nr 5 w Krapkowicach. Przypominamy, szkoły rozpoczynają pracę w trybie stacjonarnym z uwzględnieniem reżimu sanitarnego.

2.jpeg

Z okazji nowego roku szkolnego 2021/2022 burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura składa nauczycielom oraz pracownikom szkół i przedszkoli serdeczne życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, uczniom i wychowankom  - kolejnych sukcesów w nauce, a rodzicom - cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).