• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolorowe Ogrody

Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska w ramach realizacji projektu pn. „Ochrona różnorodności biologicznej w Aglomeracji Opolskiej poprzez działania edukacyjno-informacyjne – etap II”, współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020, ogłosiło konkurs #koloroweogrody na zaplanowanie i aranżację miejsc zielonych np. ogrodów, skwerów, klombów, rabat o dostępności publicznej.

plakat ogródki.png

Celem konkursu jest promocja różnorodności biologicznej i zwrócenie uwagi na lokalne walory przyrodnicze, a w szczególności gatunki występujące lokalnie lub uprawiane tradycyjnie, a także działania pedagogiczne ukierunkowane na poszanowanie przyrody i zieleni w środowisku lokalnym. Konkurs ma promować estetykę w otaczającej przestrzeni publicznej, partycypację społeczną oraz odpowiedzialność za naturę, bioróżnorodność i przyrodę oraz przybliżyć lokalnej społeczności znaczenia ogrodu i sadu dla różnorodności biologicznej.

Szczegóły związane z udziałem w konkursie znajdują się w Regulaminie oraz na stronie stowarzyszenia https://aglomeracja-opolska.pl/realizowane-projekty/oglaszamy-konkurs-koloroweogrody . W załączniku można znaleźć także Kartę zgłoszeniową oraz plakat promujący akcję.

Termin nadsyłania prac konkursowych mija 12 października 2021 roku.

PDFRegulamin - konkurs .pdf

DOCXkarta zgłoszeniowa.docx

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).