• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Bezpieczne i Aktywne Wakacje 2021

Zakończyły się trwające trzy tygodnie (19.07 - 13.08) zajęcia profilaktyczno-edukacyjne dla dzieci z Krapkowic. Wakacyjna akcja przygotowana została przez Ośrodek pomocy Społecznej w Krapkowicach. „Bezpieczne i Aktywne Wakacje 2021” po raz drugi była areną wakacyjnej przygody. Na dzieci czekało wiele atrakcji i ciekawych działań, wśród których, każdy miał szansę znaleźć coś dla siebie. Dzieci i młodzież spędzająca lato w Krapkowicach chętnie korzystała z przygotowanej oferty rekreacyjnej. Tradycyjnie zorganizowano liczne zawody sportowe na gminnych obiektach. Oprócz rozegranych licznych turniejów i zawodów "strzałem w dziesiątkę" było wspólne wyście do kina, czy zorganizowanie zajęć na basenie.

Z innych przygotowanych atrakcji była możliwość spróbowania swoich sił na wodzie. W krapkowickim Porcie Jachtowym Marina dzieci pływały kajakami oraz rowerkami wodnymi.  Zaś u krapkowickich strażaków, oprócz zabawy w gaszenie, odbyły się przydatne zajęcia edukacyjne. Na uczestników, którzy z zapałem zaliczyli wszystkie próby, czekały słodkie upominki, nagrody oraz wiele miłych wspomnień. Co najważniejsze, podobnie jak w poprzednim roku uczestnikom dopisała pogoda.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w organizację za mile spędzony czas.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).