• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Będzie ekologiczniej i wygodniej

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Krapkowicach zamontowane zostaną nowe instalacje: gazowa i wentylacyjna. Zdemontowane zostaną także dotychczasowe kotły na paliwo stałe. 12 sierpnia burmistrz Andrzej Kasiura podpisał umowę na „Budowę wewnętrznych instalacji sanitarnych w budynku szkoły podstawowej nr 4 w Krapkowicach” z przedstawicielami lokalnej firmy Paga-Unibud s.c. Koszt zadania to ponad 420 tysięcy złotych.

1.jpeg

Zakończenie prac nastąpi najpóźniej do połowy października tego roku. Przypomnijmy, zadanie realizowane będzie w ramach projektu „Termomodernizacja oraz organizacja zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe, a także zarządzanie energią w obiekcie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Krapkowicach” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. 

IMG_1281[1].jpeg

śladami bioróżnorodności.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).