• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nowy inwestor w strefie ekonomicznej

Po latach oczekiwań i kilkumiesięcznych negocjacjach, na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Rogowie Op., mamy nowego inwestora. To znany na krajowych i zagranicznych rynkach producent zewnętrznych systemów przeciwsłonecznych: min. Pergoli, żaluzji i markiz. Dzisiaj w obecności Wiceprezesa KSSE Jacka Bialika i Burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury, właściciel firmy Selt podpisał akt notarialny na kupno działki. Opolska firma SELT na terenie Gminy Krapkowice w przeciągu dwóch lat wybuduje kolejny zakład, nowoczesną halę produkcyjną. Nowa inwestycja jest odpowiedzią na dynamicznie rosnące zainteresowanie produktami firmy Selt. Firma zamierza zainwestować kilkadziesiąt milionów zł oraz znacznie zwiększyć dotychczasowe zatrudnienie. Życzymy wielu sukcesów i szybkiej realizacji inwestycji.

"Gratuluję nowemu inwestorowi zakupu gruntu w naszej gminie, licząc, że to dobry początek kolejnych przedsięwzięć. A jako, że inwestycja wymaga wielu uzgodnień i zezwoleń, dlatego już powołałem specjalny zespół obsługi inwestora na czele z moim zastępcą Arnoldem Joszko. Grupa fachowców z różnych dziedzin, będzie udzielała pomocy merytorycznej i wsparcia inwestorowi na wszystkich etapach przygotowania i realizacji inwestycji. Trzymam kciuki za powodzenie inwestycji." Dodaje Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura.

SeltOpole.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).